• 28
  • Mei
    2018

Welpenjongens op kamp in Almelo

De welpenjongens zijn afgelopen weekend op kamp geweest! Op het Almelose J.F. Kennedy terrein was het goed vertoeven! Het weer was top met temperaturen van rond de 30 graden! Een groot bos om hutten in te bouwen. En zaterdagmiddag lekker naar het zwembad om af te koelen! Om de honger te stillen na een middag vol vermaak had de leiding een grote pan nasi gemaakt. Deze was na het avondmaal dan ook zo goed als leeg! In de avond nog spellen als “vlag veroveren” en “10 tellen in de rimboe”. Zondagochtend was een deel van de leiding net niet vroeg genoeg wakker om de wekdienst van 20 welpen te ontlopen! Nadat de jongens de leiding even goed wakker geschud hadden was er bij het ontbijt dan ook geen koffie meer benodigd voor deze leiders. Al met al een geslaagd weekend! We kijken nu al weer uit naar het zomerkamp!